O nás

Chovem a rozmnožováním akvarijních ryb se zabýváme již přes 30 let.

Naší specializací a zároveň i srdeční záležitostí jsou druhy jižní Ameriky, především rod Apistogramma , dále skaláry, tetry a nekteré druhy větších cichlid jako např. rody Heros, Crenicichla aj. Patřili jsme k prvním chovatelům v ČR, kterým se dařilo množit a odchovávat některé náročnější druhy z Amazonie. Naše odchovna čítá více jak 450 nádrží a ryby z ní prodáváme nejen po České republice, ale velká část našich odchovů míří přes naše obchodní partnery i do dalších zemí EU, do Velké Británie, Japonska, USA.

16 let provozujeme prodejnu akvaristiky v Českých Budějovicích, nejdříve umístěnou v ul. Krajinská. Cca po 3 letech úspěšného fungování této akvaristiky se nám naskytla možnost vzít si pod svá křídla prodejnu akvaristiky sídlící na Rudolfovské 16, a navázat tak na tradici nejdéle fungující akvaristiky v Č. Budějovicích, která je v provozu na tomto místě od konce 60tých let.

V naší prodejně nabízíme ryby jak z vlastního odchovu, tak od dalších českých prověřených chovatelů a importy z celého světa. Samozřejmostí je kompletní příslušenství k akváriím, rostliny, krmení, léčiva a technika. Dbáme na kvalitu a výbornou kondici ryb, které nabízíme.

Ryby z našich vlastních importů procházejí karanténou delší než bývá zvykem. To proto, aby se k Vám dostávaly v perfektním stavu a snížila se rizika výskytu různých nemocí a obtíží na minimum.

Těšíme se na Vaši návštěvu.